Doskonale usuwa bród i kamień osadowy oraz jednocześnie spełnia funkcję dezynfekcyjną. Skutecznie oczyszcza zabrudzenia armatury sanitarnej i glazury ceramicznej. Ponadto przystosowany jest do mycia powierzchni ze stali, aluminium, tworzyw sztucznych, gumy i betonu. Doskonały środek do mycia, łazienek, zlewów, sanitariatów, prysznica - usuwa kamień!!!


Sposób użycia: sporządzić 1%-towy roztwór roboczy preparatu w wodzie (50 g na 5 litrów wody) i umyć dezynfekowane powierzchnie przy pomocy ścierki, gąbki lub mopa. Preparat charakteryzuje się wysoką zdolnością myjącą oraz usuwa naloty kamienia pochodzące z twardej wody. Praparat można stosować do mycia i dezynfekcji wszystkich rodzaji powierzchni - stal, aluminium, tworzywa sztuczne, drewno, szkła, ceramika, lastriko.

Okresowo do konserwacji i nabłyszczania powierzchni ze stali i aluminium oraz szkła i ceramiki użytkowej (kafelki).
Sposób użycia: okresowo (np. po zakończeniu zmiany roboczej) nanieść na gąbkę lub ścierkę koncentrat MEXEPT i rozprowadzić równomiernie po powierzchni. Odczekać 15 min i spłukać wodą. Systematyczne stosowanie preparatu w opisany sposób pozwoli na utrzymanie czystości lśniących powierzchni. Preparat szczególnie przydatny do konserwacji powierzchni garnków, naczyń sztućców oraz mebli ze stali kwasoodpornej.

Stężenie roztworu roboczego
od 1-2 %
Odczyn roztworu
Kwaśny
Sposób nanoszenia
Mycie ręczne

Producent profesjonalnych preparatów do mycia, dezyfekcji i odkamieniania w branży spożywczej, gastronomii itp. oraz prywatne laboratorium chemiczne.

Brak recenzji

Może ci się spodobać również

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania