Zestaw zamgławiający 5 dysz Rozszerz

System chłodzenia i nawilżania mgłą 5 dysz

Nowy

System chłodzenia wodnego, nawilżania i odstraszania komarów 5 dysz. Do samodzielnego montażu podłączany bezpośrednio do zaworu !

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

104,88 zł

brutto

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

System chłodzenia wodnego i nawilżania mgłą niskociśnieniowy to doskonałe rozwiązanie na upalne, suche dni.  W szybki sposób można nawilżyć pomieszczenie jednocześnie nie mocząc go. Stosując go na tarasie, ogrodzie, patio, ogródkach piwnych, pod parasolami, itp. można szybko zapewnić przyjemną, chłodną bryzę dla siebie i dla swoich gości. Nadaje się również do stosowania w magazynach, stoiskach warzywnych do regulacji wilgotności. Pozwala schłodzić otoczenie o około 6C.  System chłodzenia wodnego doskonale sprawdza się jako skuteczny odstraszacz komarów.

W skład systemu wchodzi:

  • 5 wysokiej jakości dysz zamgławiających 0,4 mm wykonanych niklowanego mosiadzu, 
  • 5 szybkozłączek 18/4 cala wykonanych wysokiej jakości plastiku,
  • 7 m przewodu polietylenowego 1/4 cala
  • przyłącza do zaworu 3/4 cala
  • spinek do przymocowania przewodu.

System chłodzenia i nawilżania mgłą

Kompletny zestaw pozwala zbudować linię zamgławiającą, nawilżającą i schładzającą o długości od 4 - 6 m długości. Dysze powinny być montowane w odległości od 0,8m do 1,15m międzi sobą.  Możliwy jest również montaż na wentylatorze lub kilku wentylatorach jednocześnie co pozwala zwiększyć efekt zamgławiania, nawilżania, a zwłaszcza schładzania pomieszeń i miejsc na otwartym powietrzu. Zastosowanie takiej technologii prowadzi do schłodzenie danego obszaru lub pomieszczenia o 4° do 6°C. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

System chłodzenia i nawilżania mgłą 5 dysz

System chłodzenia i nawilżania mgłą 5 dysz

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.