Dysza zamgławiająca 0,4 mm Rozszerz

Dysza zamgławiająca 0,4 mm

Nowy

Dysza zamgławiająca, niskociśnieniowa do chłodzenia wodnego 0,4 mm

Więcej szczegółów

10,50 zł

brutto

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Dysza zamgławiająca, niskociśnieniowa 0,4 mm wykonana z mosiądzu z gwintem przyłączeniowym UNC 10/24 cala. Do zestawów zamgławiających, chłodzenia wodnego.

Zestaw zamgławiający niskociśnieniowy to doskonałe rozwiązanie na upalne, suche dni.  W szybki sposób można nawiżyć pomieszczenie jednocześnie nie mocząc go. Stosując go na tarasie, ogrodzie, patio, ogródkach piwnych, pod parasolami, itp. można szybko zapewnić przyjemną, chłodną bryzę dla siebie i dla swoich gości. Nadaje się również do stosowania w magazynach, stoiskach warzywnych do regulacji wilgotności, chłodzenie wodne. Pozwala schłodzić otoczenie o około 6C. 

Kompletny zestaw pozwala zbudować linię zamgławiającą, nawilżającą i schładzającą o długości od 4 - 6 m długości. Dysze powinny być montowane w odległości od 0,8m do 1,15m międzi sobą.  Możliwy jest również montaż na wentylatorze lub kilku wentylatorach jednocześnie co pozwala zwiększyć efekt zamgławiania, nawilżania, a zwłaszcza schładzania pomieszeń i miejsc na otwartym powietrzu. Przepływ 0,2 l/min.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Dysza zamgławiająca 0,4 mm

Dysza zamgławiająca 0,4 mm

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.