Filtr do zestawu zamgławiającego Rozszerz

Filtr do systemu zamgławiającego

Nowy

Filtr do systemu zamgławiającego.

Więcej szczegółów

30,00 zł

brutto

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Filtr do systemy zagławiającego niskociśnieniowego. Na szzybkozłączkach 1/4 cala z metalowym sitkiem które można wielokrotnie czyścić.

Zestaw zamgławiający niskociśnieniowy to doskonałe rozwiązanie na upalne, suche dni.  W szybki sposób można nawiżyć pomieszczenie jednocześnie nie mocząc go. Stosując go na tarasie, ogrodzie, patio, ogródkach piwnych, pod parasolami, itp. można szybko zapewnić przyjemną, chłodną bryzę dla siebie i dla swoich gości. Nadaje się również do stosowania w magazynach, stoiskach warzywnych do regulacji wilgotności. Pozwala schłodzić otoczenie o około 6C. 

W skład zestawu wchodzi:

  • 5 wysokiej jakości dysz zamgławiających 0,4 mm wykonanych niklowanego mosiadzu, 
  • 5 szybkozłączek 18/4 cala wykonanych wysokiej jakości plastiku,
  • 7 m przewodu polietylenowego 1/4 cala
  • przyłącza do zaworu 3/4 cala
  • spinek do przymocowania przewodu.

Kompletny zestaw pozwala zbudować linię zamgławiającą, nawilżającą i schładzającą o długości od 4 - 6 m długości. Dysze powinny być montowane w odległości od 0,8m do 1,15m międzi sobą.  Możliwy jest również montaż na wentylatorze lub kilku wentylatorach jednocześnie co pozwala zwiększyć efekt zamgławiania, nawilżania, a zwłaszcza schładzania pomieszeń i miejsc na otwartym powietrzu. Zastosowanie takiej technologii prowadzi do schłodzenie danego obszaru lub pomieszczenia o 4° do 6°C. 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Filtr do systemu zamgławiającego

Filtr do systemu zamgławiającego

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.