System zamgławiający FDW108 P/N: 20C Rozszerz

System zamgławiający FDW108 P/N: 20C

FENGDA FENGDA

Nowy

System zamgławiania odśrodkowego do montażu na własnym wentylatorze, chłodzenie wodne - nowość!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

446,34 zł

brutto

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

FDW108 P/N: 20C jest przemysłowym system zamgławiania, nawilżania  i jednocześnie chłodzenia wodnego. Doskonale nadaje się do dezynfekcji, odkomarzania, likwidacji much, odgrzybiania, usuwania odoru, regulacji wilgotności i obniżania temperatury, podawania leków wziewnych.

Jedyny na polskim rynku system zamgławiania i nawilżania do montażu na zamontowanych już wentylatorach przemysłowych jak i domowych stojących. Dzięki takiemu rozwiązaniu można w szybki i tani sposób zwiekszyć możliwości i funkcjonalność swojego układu wentylacyjnego.

Zastosowano w nim nowoczesną technologię odśrodkowego wytwarzania mgły, dzięki czemu zamgławiacz jest niezawodny i trwały. W przeciwieństwie do wysokociśnieniowych systemów nie potrzebuje on filtrów, nie zapychają się końcówki wylotowe i nie ma  żadnych wysokociśnieniowych pomp. Dzięki temy jest łatwy w użyciu i utrzymaniu. Odśrodkowy system zamgławiania wytwarza bardzo małe i przyjemne kropelki wody (<10µm), dzięki czemu dokładnie penetruje wszelkie przestrzenie, długo utrzymuje się w powietrzu zapewnaijąc  doskonałą dezynfekcję i dezynsekcję, a także oczyszcza atmosferę z kurzu i przykrego zapachu. System zamgławiacz FDW108 P/N: 20C wykorzystwany jest również do schładzania powietrza i nawilżania pomieszczeń w chodowli zwierząt, szklarniach, tunelach foliowych, restauracjach, patio, magazynach, halach produkcyjnych, itp. Potrafi on obniżyć temperaturę od 4 º C do 8 º C na obszarze 30-50 m². Posiada certyfikaty CE ISO 9001:2008, RoHS.

ZASTOSOWANIE:

  • do dezynfekcji pomieszczeń produkcyjnych, szczególnie w przemyśle spożywczym
  • do zwalczania komarów, much i innych uporczywych insektów w pomieszczeniach i na zewnątrz
  • do zwalczania nieprzyjemnych zapachów wytwarzanych w procesie produkcyjnym czy na wysypiskach śmieci
  • Rolnictwo - do dezynfekcji, dezynsekcji, kontroli wilgotności, obniżenia temperatury w pomieszczeniach, podawania leków wziewnych, itp w hodowli drobiu, chlewniach, oborach, stajniach, zoo, w szklarniach, tunelach foliowych, pieczarkarniach
  • Przemysł - do dezynfekcji, dezynsekcji, kontroli wilgotności, obniżenia temperatury w pomieszczeniach, zmniejszenia zapylenia w magazynach, halach produkcyjnych, młynach, górnictwie, tartakach, stolarniach, magazynach drewna, przędzalniach, itp
  • Gastronomia - do kontorli wilgotności, usuwania nieprzyjemnych zapachów, , zwalczaniu komarów i much, dezynfekcji i schładzania pomieszczeń, tarasów, patio, namiotów cateringowych, barów, pub-ów, dyskotek,itp.
  • Dom - do kontorli wilgotności, usuwania nieprzyjemnych zapachów, , zwalczaniu komarów i much, dezynfekcji i schładznia pomieszczeń, tarasów, patio, chłodzenie wodne.

DANE TECHNICZNE:

- napięcie vol: 220-240 V

- moc 70 W

- system zamgławiania: odśrodkowy

- redukcja temperatury 4-8°C

- waga urządzenia: 4 kg

- wielkość kropli wody < 10 µm

- regulacja ilości mgły

- zakres zamgławiania 30 m³

- łatwy w montazu na wentylatorze

Wszystkie dodatkowe informacje - prosimy o kontakt bezpośredni tel. 697026236.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

System zamgławiający FDW108 P/N: 20C

System zamgławiający FDW108 P/N: 20C

Producent wysokiej jakości wentylatorów i zamgławiaczy. Posiada certyfikaty ISO 9001:2008 , CE, RoHS

Producent wysokiej jakości wentylatorów i zamgławiaczy. Posiada certyfikaty ISO 9001:2008 , CE, RoHS

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.