Wyprzedaż! Zestaw montażowy 5 dysz do DEX 220 Rozszerz

Zestaw montażowy 5 dysz do DEX 220

Nowy

Zestaw montażowy 5 dysz do systemu zamgławiania DEX 220 
DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU !!!

Więcej szczegółów

Dostępny

243,00 zł

brutto

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Mobilny System zamgławiający DEX 220 - zestaw montażowy 5 dysz

W skład zestawu wchodzi:

 • 5 wysokiej jakości dysz zamgławiających 0,15 mm wykonanych korpus - z niklowanego mosiadzu, a wewnętrzne elementy ulegające zużyci z wysokogatunkowej stali szlachetnej SS 316
 • 5 szybkozłączek 3/8 cala wykonanych wysokiej jakości niklowanego mosiądzu
 • 7 m wysokociśnieniowego, grubościennego przewodu PA (nylon) 3/8 cala
 • szybkozłączki zamontowanej na przewodzie do bezpośredniego i szybkiego montażu w jednostce sterującej.

Kompletny zestaw pozwala zbudować linię zamgławiającą, nawilżającą o długości od 4 - 5,75 m długości. Dysze powinny być montowane w odległości od 0,8m do 1,15m międzi sobą.  Możliwy jest również montaż na wentylatorze lub kilku wentylatorach jednocześnie co pozwala zwiększyć efekt zamgławiania, nawilżania, a zwłaszcza schładzania pomieszeń i miejsc na otwartym powietrzu. Zastosowanie takiej technologii prowadzi do schłodzenie danego obszaru lub pomieszczenia o 4° do 8°C. 

Mobilny system zamgławiania DEX wytwarza mgłę pod ciśnieniem 70 BAR, posiada funkcję automatycznego zatrzymania przy braku wody, posiada czujnik wilgotności - zabezpieczenie przed nadmierną wilgocią, wbudowany programator czasu pracy, jak również regulcjęcję casu zamgławiania i przerw pomiedzy kolejnymi okresami pracy, wskaźnik ciśnienia, może pracować z 5 do 40 dyszami zamgławiającymi. Urządzenie sterujące, jak i wszystkie czyjniki umieszczone są w poręcznej i solidnej obudowie z ABS, łatwe w przenoszeniu dzięki wygodnej rączce, jak i szybkie w montażu. Dzięki temu możliwe jest używanie go w wielu miejscach.

System może być w prosty sposób samodzielnie zmontowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb dzięki zastosowani nowoczesnego, niezawodnego systemy szybkozłączek odpornych na wysokie ciśnienie.

PRZED PIERWSZYM URUCHOMIENIEM NALEŻY NAPEŁNIĆ POMPĘ ZAMGŁAWIAJĄCĄ OLEJEM MASZYNOWYM (N68-N150) I WYMIENIAĆ GO CO 300 GODZ. PRACY WEDŁUG INSTRUKCJI !!!

Do urządzenia można  dokupić inne elementy, pozwalające dowolnie rozbudować system, dostępne w dziale:

SYSTEM ZAMGŁAWIANIA DEX

Dodatkowe zastosowanie dwutlenku chloru do stabilizacji wody pozwoli zachamować wszystkie procesy gnilne, zlikwiduje odor.

Zastosowano w niej nowoczesną technologię wysokociśnieniowego wytwarzania mgły, dzięki czemu system zamgławiający jest niezawodny i trwały oraz łatwy w użyciu i utrzymaniu.  Pozwala na zamgławianie na długości do 25m. Wysokociśnieniowy system zamgławiania wytwarza bardzo małe i przyjemne kropelki wody pod ciśnieniem 70 BAR (<20µm), dzięki czemu dokładnie penetruje wszelkie przestrzenie, długo utrzymuje się w powietrzu zapewniając  doskonałe nawilżenie, dezynfekcję i dezynsekcję, a także oczyszcza atmosferę z kurzu i przykrego zapachu, jednocześnie nie mocząc nadmiernie powierzchni. Urządzenie podłącza się bezpośredniego  do sieci wodociągowej, możliwe jest zastosowanie dozownika preparatów chemicznych, jak również może samodzielnie zasysać wodę z oddzienego zasobnika. 

System zamgławiający DEX 220 wykorzystywana jest również do schładzania powietrza i nawilżania pomieszczeń w hodowli zwierząt, szklarniach, tunelach foliowych, restauracjach, patio, magazynach, halach produkcyjnych, itp.  Posiada certyfikat CE.

Certyfikat CE

ZASTOSOWANIE:

 • do nawilżania stoisk z warzywami, owocami w sklepach spożywczych
 • do dezynfekcji pomieszczeń produkcyjnych, szczególnie w przemyśle spożywczym
 • do zwalczania komarów, much i innych uporczywych insektów w pomieszczeniach i na zewnątrz
 • Rolnictwo - do dezynfekcji, dezynsekcji, kontroli wilgotności, obniżenia temperatury w pomieszczeniach, podawania leków wziewnych, itp w hodowli drobiu, chlewniach, oborach, stajniach, zoo, w szklarniach, tunelach foliowych, pieczarkarniach
 • Przemysł - do dezynfekcji, dezynsekcji, kontroli wilgotności, obniżenia temperatury w pomieszczeniach, zmniejszenia zapylenia w magazynach, halach produkcyjnych, młynach, górnictwie, tartakach, stolarniach, magazynach drewna, przędzalniach, itp
 • Gastronomia - do kontroli wilgotności, usuwania nieprzyjemnych zapachów, zwalczaniu komarów i much, dezynfekcji i schładzania pomieszczeń, tarasów, patio, namiotów cateringowych, barów, pub-ów, dyskotek,itp.
 • Dom - do kontroli wilgotności, usuwania nieprzyjemnych zapachów, , zwalczaniu komarów i much, dezynfekcji i schładzania pomieszczeń, tarasów, patio

Wszystkie dodatkowe informacje - prosimy o kontakt bezpośredni tel. 697026236.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw montażowy 5 dysz do DEX 220

Zestaw montażowy 5 dysz do DEX 220

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.