Wyprzedaż! Zestaw montażowy 20 dysz do DEX 220 Rozszerz

Zestaw montażowy 20 dysz do DEX 220

Nowy

Zestaw montażowy 20 dysz do systemu zamgławiania DEX 220 
DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU !!!

Więcej szczegółów

Dostępny

893,00 zł

brutto

Wydaj 500,00 zł lub więcej by otrzymać darmową dostawę!

Mobilny System zamgławiający DEX 220 - zestaw montażowy 20 dysz

W skład zestawu wchodzi:

 • 20 wysokiej jakości dysz zamgławiających 0,15 mm wykonanych korpus - z niklowanego mosiadzu, a wewnętrzne elementy ulegające zużyci z wysokogatunkowej stali szlachetnej SS 316
 • 20 szybkozłączek 3/8 cala wykonanych wysokiej jakości niklowanego mosiądzu
 • 20 m wysokociśnieniowego, grubościennego przewodu PA (nylon) 3/8 cala
 • szybkozłączki zamontowanej na przewodzie do bezpośredniego i szybkiego montażu w jednostce sterującej.

Kompletny zestaw pozwala zbudować linię zamgławiającą, nawilżającą o długości od 16 - 22 m długości. Dysze powinny być montowane w odległości od 0,8m do 1,15m międzi sobą.  Możliwy jest również montaż na wentylatorze lub kilku wentylatorach jednocześnie co pozwala zwiększyć efekt zamgławiania, nawilżania, a zwłaszcza schładzania pomieszeń i miejsc na otwartym powietrzu. Zastosowanie takiej technologii prowadzi do schłodzenie danego obszaru lub pomieszczenia o 4° do 8°C. 

Mobilny system zamgławiania DEX wytwarza mgłę pod ciśnieniem 70 BAR, posiada funkcję automatycznego zatrzymania przy braku wody, posiada czujnik wilgotności - zabezpieczenie przed nadmierną wilgocią, wbudowany programator czasu pracy, jak również regulcjęcję casu zamgławiania i przerw pomiedzy kolejnymi okresami pracy, wskaźnik ciśnienia, może pracować z 5 do 40 dyszami zamgławiającymi. Urządzenie sterujące, jak i wszystkie czyjniki umieszczone są w poręcznej i solidnej obudowie z ABS, łatwe w przenoszeniu dzięki wygodnej rączce, jak i szybkie w montażu. Dzięki temu możliwe jest używanie go w wielu miejscach.

System może być w prosty sposób samodzielnie zmontowany i dostosowany do indywidualnych potrzeb dzięki zastosowani nowoczesnego, niezawodnego systemy szybkozłączek odpornych na wysokie ciśnienie.

PRZED PIERWSZYM URUCHOMIENIEM NALEŻY NAPEŁNIĆ POMPĘ ZAMGŁAWIAJĄCĄ OLEJEM MASZYNOWYM (N68-N150) I WYMIENIAĆ GO CO 300 GODZ. PRACY WEDŁUG INSTRUKCJI !!!

Do urządzenia można  dokupić inne elementy, pozwalające dowolnie rozbudować system, dostępne w dziale:

SYSTEM ZAMGŁAWIANIA DEX

Dodatkowe zastosowanie dwutlenku chloru do stabilizacji wody pozwoli zachamować wszystkie procesy gnilne, zlikwiduje odor.

Zastosowano w niej nowoczesną technologię wysokociśnieniowego wytwarzania mgły, dzięki czemu system zamgławiający jest niezawodny i trwały oraz łatwy w użyciu i utrzymaniu.  Pozwala na zamgławianie na długości do 25m. Wysokociśnieniowy system zamgławiania wytwarza bardzo małe i przyjemne kropelki wody pod ciśnieniem 70 BAR (<20µm), dzięki czemu dokładnie penetruje wszelkie przestrzenie, długo utrzymuje się w powietrzu zapewniając  doskonałe nawilżenie, dezynfekcję i dezynsekcję, a także oczyszcza atmosferę z kurzu i przykrego zapachu, jednocześnie nie mocząc nadmiernie powierzchni. Urządzenie podłącza się bezpośredniego  do sieci wodociągowej, możliwe jest zastosowanie dozownika preparatów chemicznych, jak również może samodzielnie zasysać wodę z oddzienego zasobnika. 

System zamgławiający DEX 220 wykorzystywana jest również do schładzania powietrza i nawilżania pomieszczeń w hodowli zwierząt, szklarniach, tunelach foliowych, restauracjach, patio, magazynach, halach produkcyjnych, itp.  Posiada certyfikat CE.

Certyfikat CE

ZASTOSOWANIE:

 • do nawilżania stoisk z warzywami, owocami w sklepach spożywczych
 • do dezynfekcji pomieszczeń produkcyjnych, szczególnie w przemyśle spożywczym
 • do zwalczania komarów, much i innych uporczywych insektów w pomieszczeniach i na zewnątrz
 • Rolnictwo - do dezynfekcji, dezynsekcji, kontroli wilgotności, obniżenia temperatury w pomieszczeniach, podawania leków wziewnych, itp w hodowli drobiu, chlewniach, oborach, stajniach, zoo, w szklarniach, tunelach foliowych, pieczarkarniach
 • Przemysł - do dezynfekcji, dezynsekcji, kontroli wilgotności, obniżenia temperatury w pomieszczeniach, zmniejszenia zapylenia w magazynach, halach produkcyjnych, młynach, górnictwie, tartakach, stolarniach, magazynach drewna, przędzalniach, itp
 • Gastronomia - do kontroli wilgotności, usuwania nieprzyjemnych zapachów, zwalczaniu komarów i much, dezynfekcji i schładzania pomieszczeń, tarasów, patio, namiotów cateringowych, barów, pub-ów, dyskotek,itp.
 • Dom - do kontroli wilgotności, usuwania nieprzyjemnych zapachów, , zwalczaniu komarów i much, dezynfekcji i schładzania pomieszczeń, tarasów, patio

Wszystkie dodatkowe informacje - prosimy o kontakt bezpośredni tel. 697026236.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Zestaw montażowy 20 dysz do DEX 220

Zestaw montażowy 20 dysz do DEX 220

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.